O nás

Klíčem je udržitelnost

Naše mise je vytvořit a rozvíjet prostředí, které propojí reálné projekty zaměřené na udržitelnou budoucnost a jejich financování pomocí moderní technologie. 

Platforma LBworld sdružuje v současné době 4 služby, které pomáhají naplnit potenciál udržitelných projektů. Jedná se o LBbroker, LBfinance, LBincubator a LBtechnology.

Rozlišujeme tři hlavní aspekty udržitelnosti:

  1. Finanční
  2. Společenskou
  3. Environmentální

Ačkoliv je finanční zisk primárním cílem většiny podnikatelských aktivit, dopady na společnost a životní prostředí jsou stejně důležité. Při výběru projektů k realizaci upřednostňujeme ty, které umožňují udržet naše tři klíčové faktory udržitelnosti v rovnováze.

Zpráva generálního ředitele

“Celý svět se neustále vyvíjí a vše se zrychluje. Nové technologie mění naše životy více, než tomu bylo v minulosti. Přestože jsou naše každodenní rozhodnutí ovlivňována digitalizací nebo ekologickou udržitelností, obchodní modely celých průmyslových odvětví jsou stále rigidní a kulhají daleko za technologiemi a lidskými touhami.

Rozhodli jsme se vytvořit prostředí LBworld, které se stane hybatelem této změny. Spojujeme digitální technologie s reálnými projekty, jenž mají ambici stát se součástí udržitelné budoucnosti v těchto klíčových aspektech – ekonomie, společnost a životní prostředí.

Spojení těchto aspektů je stejně důležité jako potřeba udržitelnosti pro každého na planetě Zemi – soustředíme se na projekty, které mají regionální nebo dokonce globální ambici. Proto používáme moderní technologie, jelikož jsou spolehlivé a důvěryhodné kdekoliv na světě.

Měníme současnost, abychom zachovali budoucnost“

 

Tým

Josef Žádník
Generální ředitel

Petr Vaňkát
Ředitel strategie

Robin Mokrý
Klientská podpora

Ondřej Vomela
Marketing

Michal Vlasák
Externí komunikace

Menu