LBworld

Klíčem je udržitelnost

Naše mise je vytvořit a rozvíjet prostředí, které propojí reálné projekty zaměřené na udržitelnou budoucnost a jejich financování pomocí moderní technologie.

Blockchainový fundraising a participace na úvěru představují nejnovější trend v oblasti financování podnikatelských projektů vedle angel a venture kapitálu, bankovních úvěrů, korporátních dluhopisů či emise akcií.

Naše mise je vytvořit a rozvíjet prostředí, které propojuje reálné projekty zaměřené na udržitelnou budoucnost a jejich financování pomocí moderní technologie.

Prvním projektem realizovaným podle výše uvedené filosofie bylo financování rozvoje výrobní společnosti Refork. Refork poptával financování vývoje materiálu používaného k výrobě biologicky rozložitelných příborů a dalších výrobků pro gastronomii. LBworld pro Refork vytvořil vlastní utilitní token EFK, který prostřednictvím finančních konzultantů distribuoval koncovým klientům s volnými finančními prostředky. Zároveň pro klienty vyvinul intuitivní zabezpečenou uživatelskou platformu pro správu a další zhodnocení tokenu a nakonec token zalistoval na prvních tokenových burzách. K tomu se stará o marketing a další strategii vstupu na významnější a větší tokenbové burzy.
Dnes mají klienti možnost držet své EFK tokeny nebo je snadno směnit do českých korun či tokeny opět nakoupit.

Více informací o uvedeném příkladu najdete v Případové studii zde.

Základní pilíře naší činnosti

Digitální svět a reálný business

Spojujeme to nejlepší z digitálního světa a reálného byznysu: zkušenosti, spolehlivost digitální technologie, decentralizaci a udržitelnost.

Cíle a strategie

Naší strategii určují klíčové pilíře, které ztělesňují naši odpovědnost vůči společnosti a životnímu prostředí kolem nás. Zaměřujeme se na finanční, sociální a environmentální udržitelnost.

Projekty

Identifikujeme výjimečné obchodní příležitosti, rozvíjíme je, spojujeme je s klienty a následně zhodnocujeme aktiva klientů a společností.

Projekty k financování si vybíráme podle následujících kriterií:

Udržitelnost Ekonomická Společenská Environmentální
Životaschopný obchodní model
Prostor pro funkční tokenomiku
Snadná škálovatelnost
Osobnost zakladatele

Registrujte se do LBworld