1. LB
  2. Portfolio
  3. ReFork

ReFork
Zelené řešení globálního problému s jednorázovými plasty.

Po úspěšném předprodeji ve spolupráci s LocalBitman SE podepsala společnost ReFork Industries OÜ dohodu o spolupráci s platformou LBworld.

Předmětem spolupráce je tvorba sekundárních produktů, jako jsou: Digi Renta, EFK Stake nebo EFK likvidita.

Podepsaná dohoda také zahrnuje závazek podporovat EFK tokeny na sekundárních trzích. Spolupráce mezi LBworld a ReFork Industries OÜ bude rovněž v oblasti marketingu, tvorby trhu a vyjednávání strategických partnerství.

Spolupráce je logickým vyústěním úsilí společnosti ReFork Industries OÜ o zajištění zdravého a progresivního trhu pro EFK token.

Projekt ReFork poskytuje řešení současného globálního problému s jednorázovými plasty. Celý proces výroby plastů na jedno použití, od těžby ropy po skladování, zásadně ničí naše životní prostředí (změna klimatu). Jediným způsobem, jak zabránit dalšímu ničení planety Země, je dodržovat pravidla cirkulární ekonomiky a používat pouze rozložitelné materiály.

Produkty ReFork nezatěžují ani neničí naši planetu a dokonale zapadají do cirkulární ekonomiky. Unikátní materiál ReFork se rozkládá zpět na biomasu a nezanechává po sobě žádné plastové stopy. Základem materiálů je odpad, který vzniká při výrobě dřeva a při zpracování brambor.

Společnost ReFork je připravena na blížící se globální omezení jednorázových plastů.

Přečtěte si více

Menu